Promocja
VILLANDERS Ława #128 Dąb olejowany + metal 70x110 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 57 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | VILLANDERS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii VILLANDERS
VILLANDERS Komoda #152 Dąb olejowany + metal 210x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
7399,00 PLN
VILLANDERS Komoda #151 Dąb olejowany + metal 190x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
6899,00 PLN
VILLANDERS Szafka RTV #153 Dąb olejowany + metal 190x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5149,00 PLN
VILLANDERS Szafka RTV #154 Dąb olejowany + metal 220x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN






