VILLANDERS Ławka #125 Dąb olejowany + metal 200 cm
| Szerokość | 35 cm |
|---|---|
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 50 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | VILLANDERS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii VILLANDERS
VILLANDERS Komoda #152 Dąb olejowany + metal 210x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
7399,00 PLN
VILLANDERS Komoda #151 Dąb olejowany + metal 190x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
6899,00 PLN
VILLANDERS Szafka RTV #154 Dąb olejowany + metal 220x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5149,00 PLN
VILLANDERS Szafka RTV #153 Dąb olejowany + metal 190x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #08 Dąb olejowany 140x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #07 Dąb olejowany 100x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ławka #310 Akacja impregnowana 120x45x40 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2049,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #09 Dąb olejowany 120x30x46 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN




