LOS ANGELES Lampa wisząca #80 Metal złoty / kremowy 15x15x33 cm
| Szerokość | 15 cm |
|---|---|
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Waga | 2 kg |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | złoty / kremowy |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | LOS ANGELES |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 150 PLN |
| KURIER POCZTEX | 25 PLN |
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LOS ANGELES
Produkty podobne
Promocja
MIAMI Regał #119 Mango brąz olejowany 100x35x197 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
5034,00 PLN
-5%
Promocja
MIAMI Witryna #117 Mango brąz olejowany 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3649,00
3474,00 PLN
-5%
Promocja
MIAMI Półka wisząca #120 Mango brąz olejowany 180x20x25 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00
1762,00 PLN
-5%
Promocja
MIAMI Półka wisząca #121 Mango brąz olejowany 150x20x25 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1234,00 PLN
-5%






