Promocja
BARCELONA Szafka RTV #112 Mango czarna lakierowana + Marmur biały 220x36x51 cm
| Szerokość | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokość | 51 cm |
| Grubość blatu | 1,5 cm |
| Waga | 68 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | czarny + biały |
| Materiał | drewno + marmur |
| Montaż | złożone |
| Seria | BARCELONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BARCELONA
Promocja
BARCELONA Stolik #315 Metal czarny + Marmur biały 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1304,00 PLN
-10%
Promocja
BARCELONA Stolik #305 Metal szary + Marmur biały 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1304,00 PLN
-10%
Promocja
BARCELONA Stolik #415 Metal czarny + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1304,00 PLN
-10%
Promocja
BARCELONA Stolik #405 Metal szary + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1304,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
MIAMI Szafka RTV #105 Mango brąz olejowany / biały marmur 200x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
4027,00 PLN
-5%
Promocja
DIAMOND Szafka RTV #224 Mango olejowane + metalowe 180x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00
3100,00 PLN
-10%
Promocja
MIAMI Szafka RTV #106 Mango brąz olejowany / biały marmur 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00
4279,00 PLN
-5%
Promocja
MIAMI Szafka RTV #107 Mango brąz olejowany / biały marmur 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4531,00 PLN
-5%






