FREEZY Komoda #35 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm
| Szerokość | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Waga | 24 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | metal |
| Seria | FREEZY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEZY
Nowość
Próbka drewna FREEZY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
FREEZY Biurko #40 Drewno z odzysku 170x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
Promocja
FREEZY Szafka RTV #45 Metal + drewno z odzysku 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00
3720,00 PLN
-10%
Promocja
FREEZY Szafka RTV #44 Metal + drewno z odzysku 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00
3434,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00
2744,00 PLN
-10%
Promocja
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00
4483,00 PLN
-10%
Promocja
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00
3720,00 PLN
-10%
Promocja
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00
4006,00 PLN
-10%




