Promocja
BARCELONA Stół #235 Mango brąz lakierowany + Biały marmur 220x100x76 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 220 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Grubość blatu | 4 cm |
| Waga | 226 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz + biały |
| Materiał | drewno + marmur |
| Montaż | do montażu |
| Seria | BARCELONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BARCELONA
Promocja
BARCELONA Stolik #415 Metal czarny + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00
1304,00 PLN
-10%
Promocja
BARCELONA Stolik #315 Metal czarny + Marmur biały 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00
1304,00 PLN
-10%
Promocja
BARCELONA Stolik #405 Metal szary + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00
1304,00 PLN
-10%
Promocja
BARCELONA Stolik #305 Metal szary + Marmur biały 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00
1304,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
STARNBERG Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
Promocja
STARNBERG Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00
4770,00 PLN
-10%
Nowość
MONTREAL Stół okrągły rozkładany #146 Akacja lakierowana 140x140-180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5249,00 PLN
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #30 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN






