Promocja
KITZBUHEL Komoda #126 Dąb naturalny olejowany 160x44x80 cm
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 78 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Seria | KITZBUHEL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 550 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii KITZBUHEL
Promocja
KITZBUHEL Półka #180 Dąb naturalny olejowany 150x20x20 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00
1439,00 PLN
-10%
Nowość
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #182 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
28599,00 PLN
Nowość
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #181 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
24399,00 PLN
Nowość
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #178 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
21199,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN









