Nowość
MONTREAL Komoda #128 Akacja lakierowana / Biały marmur 184x40x75 cm
| Szerokość | 184 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Waga | 103 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + marmur |
| Montaż | nogi do montażu |
| Blat | Marmur Biały |
| Seria | MONTREAL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MONTREAL
Nowość
MONTREAL Szafka RTV / Meblościanka #141 Akacja lakierowana / Biały marmur 204x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5049,00 PLN
Nowość
MONTREAL Półka wisząca #133 Akacja lakierowana 30x40x30 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Nowość
MONTREAL Stół okrągły rozkładany #146 Akacja lakierowana 140x140-180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5249,00 PLN
Nowość
MONTREAL Szafka RTV / Meblościanka #140 Akacja lakierowana / Czarny marmur 204x40x145 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5049,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN












