SEVILLA Stół #23 Akacja lakierowana drewno + metal + szkło 90x180
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 180 cm |
| Wysokość | 80,5 cm |
| Waga | 124 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno + metal + szkło |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Seria | SEVILLA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SEVILLA
SEVILLA Ława #27 Akacja lakierowana + metal 135x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2649,00 PLN
SEVILLA Szafka RTV #15 Akacja lakierowana + metal 225x40x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
SEVILLA Komoda #11 Akacja lakierowana + metal 205x40x83 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00 PLN
SEVILLA Szafka RTV #16 Akacja lakierowana + metal 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%










