Promocja
STOCKHOLM Stół okrągły #50 Dąb olejowany 75 cm
| Średnica | 75 cm |
|---|---|
| Wysokość | 75 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Waga | 16 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Montaż | do montażu |
| Seria | STOCKHOLM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii STOCKHOLM
Nowość
STOCKHOLM Ława #10 Dąb olejowany 73x67x47 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
749,00 PLN
Nowość
STOCKHOLM Ława #03 Dąb olejowany 70x70x41 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
699,00 PLN
Nowość
STOCKHOLM Stolik #01 Dąb olejowany 50x50x47 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
449,00 PLN
Nowość
STOCKHOLM Ława #31 Dąb olejowany 65x110x47 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1049,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%






